Ako nakupovať

Vitajte v našom e-shope Peggy.sk! Už 15 rokov sa venujeme predaju koženej a koženkovej galantérie so špecializáciou na značku Mercucio.

Pred nákupom si odporúčame prečítať nasledujúci text, aby ste vedeli nájsť presne ten tovar, ktorý hľadáte.

V prípade špecifických požiadavok alebo akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať!

 

Napriek tomu že sa snažíme dávať presné a jasné fotografie výrobkov, niekedy sa môžete medzi výrobkami stratiť (najmä pri peňaženkách). Aby sme Vám s týmto pomohli, máme na stránke niekoľko nástrojov: 

  1. keď prejdete myškou nad obrázok produktu (tzv. hover) tento sa zmení aby ste produkt videli zvnútra, prípadne z iného uhla
  2. na ľavej strane stránky môžete vidieť rôzne filtre, pomocou ktorých viete presnejšie definovať produkt ktorý hľadáte

Filtrovanie

Filtrovať sa dá podľa rôznych kategórií, od základných ako cena či dostupnosť až po viac špecifické, ktoré si postupne prejdeme: 

Farba - naše produkty sú zoskupené podľa typu, farbu si zvolíte až následne na stránke produktu. Najlepšie si to vysvetlíme na príklade: pokiaľ si chcete kúpiť červenú peňaženku, zapnite filter Farba - Červená. Vo výsledkoch sa Vám zobrazia aj peňaženky iných farieb (napr. čierne), avšak nedajte sa odradiť - filter iba hovorí o tom, že tento model po otvorení viete zvoliť v červenej farbe. Samozrejme na stránke produktu nájdete fotky vo všetkých farbách.  

Mincovník - z našej skúsenosti vieme, že niektorí ľudia preferujú mincovníky na zips alebo na klasický cvok, preto používame tento filter

Orientácia - pre niektorých nepodstatná vec, pre iných neprekonateľná prekážka. Orientácie určuje, či peňaženku otvárate po kratšej strane, tzv. na výšku, alebo po dlhšej a teda na šírku

Vonkajšie zapínanie - obávate sa, že sa vám peňaženka sama otvorí v taške a vysypú sa z nej veci? Zvoľte si model s vonkajším zapínaním. Alebo naopak - chcete mať peňaženku čo najrýchlejšie prístupnú a nechcete žiadne prekážky? Modely bez zapínania sú pre Vás správnou voľbou. 

Opasky

Opasky ponúkame v rôznych veľkostiach, nezabudnite si vybrať tú správnu pre Vás. Dĺžka opasku je meraná od najpoužívanejšej dierky po začiatok spony. Pokiaľ nameraná hodnota dĺžky obvodu pása nie je zhodná s ponúkanými dĺžkami, voľte najbližšiu dlhšiu variantu. Pre špecifické rozmery, napr. nad 120 cm, nás neváhajte kontaktovať.

Čo je to europeňaženka?  

Pokiaľ máte problém s rozoznávaním konkrétnych mincí, europeňaženka je pre Vás ako stvorená. Obsahuje mincovník rozdelený na 8 sekcií, čiže všetky mince budú prehľadne rozdelené. 

Späť do obchodu