O nás

  20200628_164324

 

Kto sme?

Sme dvaja obyčajní chlapi - otec a syn :-) 

Otec má niekoľkoročné skúsenosti s predajom koženého, koženkového a textilného tovaru ako sú peňaženky, opasky, tašky, kabelky, ruksaky, v zime aj rukavice. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vie vyberať kvalitný tovar a sústrediť sa na spokojnosť zákazníkov. Dlhodobo spolupracuje so značkou Mercucio, ktorá je na Slovenskom trhu už vyše 25 rokov a obslúžila stácisíce spokojných zákazníkov. 

Zvykne predávať na rôznych jarmokoch, okrem iného aj na vianočných trhoch v Trnave (možno ste ho už aj osobne stretli). Okrem toho je aj manuálne zručný, nie je mu cudzia práca s drevom, obkladanie, murovanie, a rôzne iné činnosti. 

Syn, dalo by sa povedať, je presný opak - celý život pracuje ako "kancelárska krysa". Manuálne práce robí iba v nevyhnutných prípadoch, aj to nešikovne. Celkom ho vystihuje to klasické "obe ruky ľavé". Na druhú stranu sa trochu vyzná do počítačov, internetu a virtuálneho sveta. 

Poviete si "OK, ale čo dalo týchto dvoch rozdielnych ľudí dokopy aby spravili e-shop?". Odpoveď je jednoduchá: koronakríza zrušila verejné podujatia a tým pádom aj jarmoky. Dali hlavy dohromady a povedali si, že každý vie niečo iné a teda sa pekne dopĺňajú. A tak vznikla idea na PEGGY.SK.

V internetovom obchode sme obaja začiatočníci, avšak nedostatok skúseností sa pokúsime vykompenzovať osobným prístupom ku zákazníkom. Budeme sa Vám snažiť čím viac vyhovieť.

Pokiaľ máte akékoľvek otázky alebo pripomienky na zlepšenie e-shopu, tak nás neváhajte kontaktovať na obchod@peggy.sk, poprípade využite kontaktný formulár priamo v sekcii Napíšte nám

 

Tešíme sa, že ste si vybrali práve nás a želáme krásne nakupovanie!

- Peťo a Peťo

Späť do obchodu